Kadzidełka stożkowe forest las hem 10szt stożki Inny producent
Kadzidełka stożkowe forest las hem 10szt stożki Inny producent
Kadzidełka stożkowe forest las hem 10szt stożki Inny producent
Pozostałe Inny producent

Kadzidełka stożkowe forest las hem 10szt stożki Inny producent

6,61 zł

Wyjątkowa okazja dla Ciebie!

Najlepszą propozycję przygotował Empik w cenie 6,61 zł

Przeszukaliśmy dużą ilość internetowych sklepów w naszej bazie aby wyszukać najbardziej korzystną ofertę specjalnie dla Ciebie. Kadzidełka stożkowe forest las hem 10szt stożki Inny producent Inny producent z kategorii pozostałe kupisz w cenie 6,61 zł w sklepie Empik. Kwota 6,61 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty ...
 • Cechy:
 • Pozostałe
 • Inny producent

Opis Kadzidełka stożkowe forest las hem 10szt stożki Inny producent

KADZIDEŁKA STOŻKOWE HEM 10SZT ZAPACH: FOREST - LAS Czyste i naturalne kadzidełka stożkowe Opakowanie gromadzi 10szt stożków. Specjalna mieszanina naturalnych ziół, żywic, kwiatów i olejków, ręcznie rolowana w formę kadzidełek. Ich bogata, naturalna woń ma moc poprawy samopoczucia oraz sprzyja medytacji. 1 opakowanie to 10szt kadzidełek1 stożek pali się około 40min Kadzidła znane są od wieków. Palono je w najróżniejszych częściach świata, aby skontaktować się z bogami i wyprosić u nich Piotr informacje dary i łaski. Stosowane były także w trakcie rytuałów magicznych i medytacji. Kadzidła mogą przyciągnąć miłość albo i sprzyjają w leczeniu różnorodnych dolegliwości. Co zrobić przed zapaleniem kadzidełka? To nad wyraz proste! wystarczy pomyśleć życzenie albo prośbę. Następnie trzeba wygodnie usiąść, odprężyć się i podpalić kadzidełko. Dla osiągnięcia ulepszonych efektów można zamknąć oczy i wyobrazić sobie nasza prośbę. Teraz jedynie wystarczy poczuć ze Twoja prośba wraz z dymem i zapachem wznosi się do nieba. Jak palić kadzidełka? Patyczek-trociczkę albo stożek umieszczamy w specjalnej podstawce. Popiół powstały podczas spalania kadzidła rozrzuca się później na cztery wiatry;Następnie zapalamy kadzidełka zapałkami, nigdy zapalniczką.Gdy kadzidełko zacznie się palić należy je zdmuchnąć. Rządzące się kadzidełka uwalnia dym i zarazem unikalny zapach.Zaleca sie zapalać kadzidełko za każdym razem prawą ręką, która w ezoteryce uważana jest za symbol adekwatnej drogi, w trakcie gdy lewa ręka reprezentuje drogę, którą nigdy nie należy podążać. ⚠️Uwaga-kadzidełka powinny być za każdym razem przechowywane w zamkniętych pojemnikach, aby zapobiec zwilgotnieniu. Pudełko przedstawione na zdjęciu dostępne do kupienia na innej aukcji.

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Kadzidełka stożkowe forest las hem 10szt stożki Inny producent
Kategoria Pozostałe
Marka Inny producent
EAN 8901810480285
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 6,61 zł
Najwyższa cena 6,61 zł
W bazie od 14.07.2022
Data aktualizacji 26.05.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Empik

Historia cen

Funkcjonalność śledzenia historii zmian cen pozwala na ocenę wartości towaru na przestrzeni czasu.

Nie udało nam się zebrać archiwalnych informacji cenowych dla produktu Kadzidełka stożkowe forest las hem 10szt stożki Inny producent. Proszę spróbuj ponownie później.

Recenzje / opinie

Opinia klientów jest dla innych bardzo ważna! Dodaj recenzję tego produktu.

Przepraszamy, ale obecnie nie mamy jeszcze opinii o tym produkcie.

Znalezione oferty w bazie

Ceny ofert dla Kadzidełka stożkowe forest las hem 10szt stożki Inny producent Inny producent, które zostały pokazane poniżej, nie obejmują potencjalnych kosztów wysyłki. Zanim dokonsz zakupu, uzyskaj info o reputacji firmy i nie zapomnij o możliwości ujawnienia innych kosztów. Katalog sklepów z ofertami jest regularnie aktualizowana, co kilka minut.

 • Kadzidełka stożkowe forest las hem 10szt stożki Inny producent (oferta z Empik)

  Kadzidełka stożkowe forest las hem 10szt stożki Inny producent Sklep on-line
  ★★★★★
  6,61 zł
  Kategoria w sklepie Empik: Pozostałe Inny producent

Produkty powiązane

APAR Home olejek do kominka 10ml #Dynia
Inny producent
Kadzidło stożkowe MAGNOLIA - Prema
Inny producent

Inne z kategorii Pozostałe

Uzupełniacz do pałeczek 250 ml
Millefiori Milano
...