Superbutelki Przedsrpzedaż skrzynka drewniana na wino pudełko ozdobne na prezent + grawer świąteczny
Superbutelki Przedsrpzedaż skrzynka drewniana na wino pudełko ozdobne na prezent + grawer świąteczny
Superbutelki Przedsrpzedaż skrzynka drewniana na wino pudełko ozdobne na prezent + grawer świąteczny
Pudełka ozdobne Superbutelki

Superbutelki Przedsrpzedaż skrzynka drewniana na wino pudełko ozdobne na prezent + grawer świąteczny

34,99 zł

Wyjątkowa okazja dla Ciebie!

Najkorzystniejszą ofertę ma Superbutelki.pl w cenie 34,99 zł

Przeszukaliśmy dużą ilość internetowych sklepów w naszym systemie aby wyszukać najlepszą ofertę specjalnie dla Ciebie. Superbutelki Przedsrpzedaż skrzynka drewniana na wino pudełko ozdobne na prezent + grawer świąteczny Superbutelki z kategorii pudełka ozdobne kupisz w cenie 34,99 zł w sklepie Superbutelki.pl. Wyświetlona wota 34,99 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty ...
 • Cechy:
 • Pudełka ozdobne
 • Superbutelki

Opis Superbutelki Przedsrpzedaż skrzynka drewniana na wino pudełko ozdobne na prezent + grawer świąteczny

SKRZYNKA dekoracyjnA NA WINO Z WYPEŁNIACZEM dekoratywna skrzynka upominkowa na butelkę wina, ewentualnie innego trunku. Wytworzona jest z wysokojakościowego drewna. Genialnie sprawdzi się jako elitarne opakowanie oryginalnego prezentu na różne okazje: wesela, rocznice, urodziny, spotkania biznesowe, itp.

Skrzynka oferowana jest wraz z wypełnieniem – tzw. „siankiem drzewnym". Dodatkowo komfortowy uchwyt z naturalnego sznurka. CHARAKTERYSTYKA produktu: Wysokość (długość) zewnętrzna: 35,5 cm Szerokość zewnętrzna: 10,5 cm Wysokość (długość) wewnętrzna: 33,5 cm Szerokość wewnętrzna: 8,5 cm Proszę w polu Uwagi podać numer wybranego wzoru i treść.

W cenie zawarte jest wykonanie jednego gotowego projektu z dostępnych wzorów powyżej Wzorów nie można miksować Możliwość personalizacji ( w gotowym wzorze można zmienić treść, proszę o podanie szczegółowych informacji w polu TREŚĆ np Imiona, data, treść) Możliwość wykonania indywidualnego projektu za dodatkową opłatą (ustalana indywidualnie w zależności od skomplikowania wzoru - w celu uzyskania szczegółowych danych prosimy o kontakt telefoniczny albo mailowy).

Usługę wykonujemy tylko i wyłącznie po opłaceniu zamówienia (nie wysyłamy za pobraniem). Jeśli zostanie wybrana opcja płatności "za pobraniem" samoczynnie zostanie wysłany mail z danymi do przelewu.

Przed wykonaniem usługi przesyłamy projekt do akceptacji. Po akceptacji projektu, przystępujemy do realizacji - do dwóch dni roboczych. Czas realizacji 3-5 dni roboczych (od momentu zaakceptowania projektu)

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Superbutelki Przedsrpzedaż skrzynka drewniana na wino pudełko ozdobne na prezent + grawer świąteczny
Kategoria Pudełka ozdobne
Marka Superbutelki
EAN 5905325301670
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 34,99 zł
Najwyższa cena 34,99 zł
W bazie od 09.10.2023
Data aktualizacji 23.07.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Superbutelki.pl

Historia cen

Funkcjonalność monitorowania zmian cen pozwala Ci na ocenę wartości towaru na przestrzeni czasu.

Bardzo nam przykro, obecnie brak dostępnych informacji na temat historii cen tego produktu.

Recenzje / opinie

Kupiłeś ten produkt? Daj nam znać, co o nim myślisz.

Na chwilę obecną brak recenzji Superbutelki Przedsrpzedaż skrzynka drewniana na wino pudełko ozdobne na prezent + grawer świąteczny. Bądź pierwszym, który dodaje opinię!

Znalezione oferty w bazie

Ceny ofert dla Superbutelki Przedsrpzedaż skrzynka drewniana na wino pudełko ozdobne na prezent + grawer świąteczny Superbutelki, które są przedstawione poniżej, nie obejmują ewentualnych kosztów wysyłki. Zanim podejmiesz decyzję, gdzie zakupić produkt, zapoznaj się z opiniami na temat firmy i uwzględnij warunki dostawy. Odświeżanie katalogu sklepów z ofertami ma miejsce co kilka - kilkanaście minut.

 • Superbutelki Przedsrpzedaż skrzynka drewniana na wino pudełko ozdobne na prezent + grawer świąteczny (w sklepie Superbutelki.pl)

  Superbutelki Przedsrpzedaż skrzynka drewniana na wino pudełko ozdobne na prezent + grawer świąteczny Sklep on-line
  ★★★★★
  34,99 zł
  Kategoria w sklepie Superbutelki.pl: Pudełka ozdobne Superbutelki

Produkty powiązane

Inne z kategorii Pudełka ozdobne

...